JE TŘEBA NINJOVÉ ZNOVU ZASÁHNOUT! TENTO AKČNÍ TÁBOR 2018 BUDE ZCELA V NOVÉM KABÁTU A TO VÍCE ZÁBYVY VÍCE BOJOVEK A MNOHO CEN A ZÁŽITKŮ. CELÝ TÁBOR BUDE NA 14 DNÍ. CENA NA OSOBU 7700,- TERMÍN TÁBORA ZAČÁTEK ČERVENCE 2018

minininja4

Start 1.7. 2017 v 9:00h v klubu HSCP Konec 14.7. 2018 v 19:00 v klubu HSCP

Zaměření pro děti, které o prázdninách mají chuť prožít 14 dní úžasných zážitku, sportu a zábavy, které i rodiče mohou závidět. Nejeom, že pokračuje sága Záhada Slepého Mnicha, ale již při příchodu budou malí Ninjové přivítáni plnou výzbrojí. Aby opravdu jako Ninjové vypadali. Celý tento dobrodružný, akční a plný adrenalínu vedený tábor povede Mistr Fu-Lang z klubu HSCP. Již nyní se připravují úžasné herní plány, strategické i logické a hlavně zábavné dění pro děti od 5 let do 14let. O děti bude postaráno po celou dobu co se týče všech potřebností, společenského chování, hygieny, stravy, pitného režimu a nauky. Nic méně z letošních táborů jsme se poučili i my sami je třeba, aby jste nafasované věci pro děti měli označené, abychom při finálním procesu veděli či je co.

Obsah nabídky:

Celkem 14 dny mini tábor v blízkosti centra Prahy a to na základně HSCP

Co s sebou:

Spacák, hygiena, ručník, baterka a nahradní baterie, pevná i lehká obuv, oblečení na léto, repelent, tepláková souprava na chladnější počasí, batůžek k cestování, informace o zdravotním omezení hlavně co nesmí konzumovat. Kontakt na rodiče při předávání dětí. Prosíme více o tmavé oblečení.

.cepicehscpPŘI ZAHÁJENÍ DĚTI DOSTANOU JAKO PRVNÍ DÁREK NINJA PŘIKRÝVKU HLAVY A OCHRANU PROTI RÁGLOVI. 

Rezervace:

napište na email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / jméno, příjmení /.

Storno: V případě nemoci se dá VRÁTIT 60 % Z ČÁSTKY ,pouze po telefonickém kontaktu. V případě storna ze strany zákazníka, zákazník nemá nárok na vrácení peněz.

Cena 7700,-Kč číslo účtu:1257330018/3030 do poznámky MT a JMÉNO

Příplatky:  kapesné dle vašeho rozhodnutí

Celkový počet míst: 20

Koná se na adrese:

KUNG FU by HSCP

NAD VOLYŇKOU 15

http://WWW.HSCP.CZ

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Telefon: +420 728 753 202