Kurzy pro muže

HSCP

 

Osnova ke správě reálné sebeobrany pro muže od 15-ti let:

ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK (mateřská školka)  Zde se dozvíte, jak se dá dělat, jak cvičit své tělo podle zranění, jak správně nastavit mysl a pohyby, které brání si dělat zranění sami.

ZÁKLADY SEBEOBRANY (základní škola) Zde nasbíráte zkušenosti,jak správně bránit své tělo, jak správně používat své tělo k obraně i jak své tělo používat v útoku.

MÍRNĚ POKROČILÝ (střední škola Zde se učíjak správně vnímat vše, co se děje v praxi. 

POKROČILÝ (vysoká škola Zde se dozvíte,jak správně pracovat s protivníkem a jak správně využít sílu protivníka. Naučíte se pákové systémy, správně dýchat. 

TRENÉRSKÁ (trenérská škola Zde se učíte anatomii, psychologii, sociologii, historii, boj.

Pokud máte zájem o naše služby zvolte telefonní kontakt +420 728 753 202 nebo email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

Trénujte i doma, mistr Fu-Lang pro Vás připravil naučné video základní desky! Odkaz ZDE.

Fight Park Team VS MMA

Ve spolupráci s asociací MMA a HSCP PŘINÁŠÍME NOVÉ MOŽNOSTI PRO NAŠE BOJOVNÍKY a BOJOVNICE.

MMAA - Česká asociace smíšených bojových umění

MMAA je převážně amatérskou asociací MMA, které vznikla 26. září 2012.

Jedná se o neziskovou organizací vzniklou za účelem zastřešení amatérských či profesionálních turnajů. V rámci mediální podpory bude asociace usilovat o pozitivní propagaci MMA široké veřejnosti.

Nedílnou součástí plánu je podpora profesionální i amatérské základy MMA, včetně rozvoje této základny, ať už z hlediska úrovně sportovní či z hlediska růstu členské základny.

V tomto smyslu půjde mimo jiné o sjednocení a dodržování pravidel MMA, školení rozhodčích i trenérů, akcent na výchovu jiný od mládežnických kategorií, péče o evidenci výsledků a statistik, atd.

Mezi nejvýznamější úspěchy patří členství v celosvětově největší MMA federaci - IMMAF, která v současné době sdružuje více, než 60 lokálních asociací. MMAA je členem komise vzdělávání IMMAF.

Zdroj: http://www.mmaa.cz/

 

logo mma

obr.  2

Naši zápasníci, kteří do toho jdou z důvodu prohlubování zkušeností, děkují za možnost zúčastnit se! Pro ty, co bojují za tým Fight Park Team nebo se chtějí přidat - při kliknutí na logo budete přesměrování na závaznou přihlášku asociace MMAA.  

Kdo se chce zapojit do týmu FPT za klub HSCP prosíme kontaktujte vedení tohoto klubu. Rádi Vás vezmeme do týmu a povedeme. 

BYLI JSME TAM!

MMAA Chomutov 51 - 27. dubna 2019

Mezi účastníky byl také drak Petr Bluský! Zápasil za Fight Park Team Junior 13 - 15 let.

tm hscp