Kurzy pro muže

Osnova ke správné nauce reálné sebeobrany pro muže od 15let:HSCP

ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK(mateřská školka) Zde se učíte jak správně dýchat, jak cvičit své tělo dle dispozic a zranění, jak správně nastavit mysl a pohyby, které brání si dělat zranění samy.

ZÁKLADY SEBEOBRANY(základní škola) Zde se učíte jak správně bránit své tělo, jak správně použít své tělo k obraně i jak své tělo použít v útoku.

MÍRNĚ POKROČILÝ(střední škola) Zde se učíte jak správně vše prolnout do praxe, zvýšení fyzické i psychické odolnosti a zbavování stresů i špatným návykům v mysli. 

POKROČILÝ(vysoká škola) Zde se učíte jak správně pracovat s protivníkem a jak správně využít sílu protivníka, pákové systémy, dechová cvičení, 

TRENÉRSKÁ(trénerská škola) Zde se učíte Anatomii, Psychologii, Sociologii, Historii, Boj...

 

Druh kurzu:

Měsíční /1x týdně/ NA ZKOUŠKU

Čtvrtletní /12x za 3měs./ VÝHODNÁ VARIANTA

Individuální výuka /1x 1,5h/ PRO RYCHLÉ ZDOKONALENÍ

Měsíční: 990 Kč

Čtvrtletní: 2500 Kč

Individuální výuka: 1600 Kč

Platba:

číslo učtu:1257330018/3030

Do poznámky: Jméno Příjmení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V případě dotazů zvolte prosím email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 
Zaujali jsme Vás? REGISTRACE? Pokud ano, stačí vyplnit následující formulář:

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Po registraci prosím částku ke svému zdokonalení zašlete na účet:1257330018/3030 Vs 1112019-Jméno a Příjmení do poznámky. A tím je vaše místo rezervováno na vaše jméno.

     

     Zásady hscp:

spmPlatby probíhají vždy před zahájením první lekce. Omluvenky jsou příjímání den předem. Hodinu je možné nahradit, v jiném případě, váš trénink propadá bez náhrady. V případě storna ze strany zákazníka se školné nevrací. Příchod na trénink min. 5 minut před zahájením hodiny. Kuřáci zákaz kouření před hodinou a před klubem HSCP. Dodržujte, prosím, čistotu svého těla a berte ohledy na ostatní. Zákaz příchodu s cizími osobami do prostorů Klubu HSCP bez předchozí konzultace s vedením. Důkladně se naučte pravidla v prostorách Klubu. Při narušování chodu a při špatné docházce se může stát, že další rezervace nebude provedena.  Děkujeme Tým HSCP

 

Fight Park Team VS MMA

Ve spolupráci s asociací MMAA a HSCP PŘINÁŠMÍME MOŽNOST PRO NAŠE BOJOVNÍKY a BOJOVNICE

 

O MMA ASOCIACI

MMAA - Česká asociace smíšených bojových umění


MMAA je převážně amatérskou asociací MMA a vznikla 26. září 2012.

Je neziskovou organizací vzniklou za účelem zastřešení amatérských či profesionálních turnajů. V rámci mediální podpory bude asociace usilovat o pozitivní propagaci MMA široké veřejnosti.

Nedílnou součástí plánu je podpora profesionální i amatérské základy MMA u nás, včetně rozvoje této základny ať už z hlediska úrovně sportovní či z hlediska růstu členské základny.

V tomto smyslu půjde mimo jiné o sjednocení a dodržování pravidel MMA, školení rozhodčích i trenérů, akcent na výchovu jiný od mládežnických kategorií, péče o evidenci výsledků a statistik, atd.

Jsou také členy české sportovní autority Sdružení Sportovní Svazů ČR, vedeme komisi bojových sportů v ČAUS, spolupráce s FTVS UK, součást Českého Antidopingového výboru, atd..

Mezi jejich nejvýznamějším úspěchem patří členství v celosvětově největší MMA federaci - IMMAF, která v současné době sdružuje více, než 60 lokálních asociací. MMAA je členem komise vzdělávání IMMAF.

 

logo mma

figtparkteam2

Naši zápasníci, kteří se již po několikáte zůčastnili zápasu v kleci z důvodů prohlubování zkušeností děkují za možnost se zůčastnitnit znovu a věříme, že nás bude více co budou tento tým následovat. Ti co bojují za tým Fight Park Team nebo se chtějí přidat máte zde tuto stránku k dispozici. Při kliknutí na logo arena mmaa se dostanete na závaznou přihlášku asociace mmaa. 

 

Kdo se chce zapojit za tým FPT a klub HSCP prosíme kontaktujte vedení tohoto klubu. Rádi Vás navedeme a vezmeme do týmu.

 

Máme tu novou možnost ve spolupráci s mmaa a to vystupování na galavečerech a začínáme rovnou ješte letos a to ve městě Most. Tato akce s názvem 

REÁL SELF DEFENSE GAME