Kurzy pro muže

Varianty Vašeho kurzu:

ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK(mateřská školka) Zde se učíte jak správně dýchat, jak cvičit své tělo dle dispozic a zranění, jak správně nastavit mysl a pohyby, které brání si dělat zranění samy.

ZÁKLADY SEBEOBRANY(základní škola) Zde se učíte jak správně bránit své tělo, jak správně použít své tělo k obraně i jak své tělo použít v útoku.

MÍRNĚ POKROČILÝ(střední škola) Zde se učíte jak správně vše prolnout do praxe, zvýšení fyzické i psychické odolnosti a zbavování stresů i špatným návykům v mysli. 

POKROČILÝ(vysoká škola) Zde se učíte jak správně pracovat s protivníkem a jak správně využít sílu protivníka, pákové systémy, dechová cvičení, 

TRENÉRSKÁ(trénerská škola) Zde se učíte Anatomii, Psychologii, Sociologii, Historii, Boj...

 

Druh kurzu:

Měsíční /1x týdně/ NA ZKOUŠKU

Čtvrtletní /12x za 3měs./ VÝHODNÁ VARIANTA

Individuální výuka /1x 1,5h/ PRO RYCHLÉ ZDOKONALENÍ

Kolik to stojí?

Měsíční: 990 Kč

Čtvrtletní: 2500 Kč

Individuální výuka: 1600 Kč

Platba:

číslo učtu:1257330018/3030

Do poznámky: Jméno Příjmení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V případě dotazů zvolte prosím email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 
Zaujali jsme Vás? REGISTRACE? Pokud ano, stačí vyplnit následující formulář:

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Pro dokončení rezervace stačí zaslat email-Jméno Příjmení, den startu a kopii odeslaného školného. Na email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Po registraci prosím částku ke svému zdokonalení zašlete prosím na účet:1257330018/3030 Vs 1472017-Jméno Příjmení do poznámky. A tím je vaše místo rezervováno na vaše jméno.

HSCP

          Zásady hscp:
spmPlatby probíhají vždy před zahájením první lekce. Omluvenky jsou příjímání den předem po telefonické domluvě na čísle: 728753202 /ne SMS !!!/. Hodinu je možné nahradit, v jiném případě, váš trénink propadá bez náhrady. Příchod na trénink min. 5 minut před zahájením hodiny. Kuřáci zákaz kouření před hodinou a před klubem HSCP. Dodržujte, prosím, čistotu svého těla a berte ohledy na ostatní. Zákaz příchodu s cizími osobami do prostorů Klubu HSCP bez předchozí konzultace s vedením. Důkladně se naučte pravidla v prostorách Klubu. Při narušování chodu a při špatné docházce se může stát, že další rezervace nebude provedena.

 VIDEO ZÁKLADNÍ DESKA SEBEOBRANY K OPAKOVÁNÍ:https://youtu.be/AXJqxsbRLDM

 

Fight Park Team

AKTUALIZOVÁNO 18.3. 2018

figtparkteam2fightparkteam

Vybavení bojovníka FPT či pro bojové hry v Parku. Amatérské rukavice MMA, chrániče holeně, dále věci na roztrhání. 

Chránič na zuby, suspenzor. Ženy chránič na prsa, junioři helmu. Podepsaný revers. O ten si řeknete v klubu hscp.

 
 

 

Ti, kteří se chtějí zapojit do zápasů v kleci neboli MMA a tím nejen bojovat za sebe, ale za Fight Park Team neváhejte nás kontaktovat 728753202

Kategorie MMA

fihttpark

 

Flyweight Muší váha -125lbs (-56.7kgs)
Bantamweight Bantamová váha -135lbs (-61.2kgs)
Featherweight Pérová váha -145lbs (-65.8kgs)
Lightweight Lehká váha -155lbs (-70.3kgs)
Welterweight Velterová váha -170lbs (-77.1kgs)
Middleweight Střední váha -185lbs (-83.9kgs)
Light Heavyweight Polotěžká váha -205lbs (-93.0kgs)
Heavyweight Těžká váha -265lbs (-120.2kgs)
Super Heavyweight Super těžká váha +265lbs (+120.2kgs)

                                                

Warghan clan

THE MYSTICAL POWERS OF THE NINJA OF HUMAN

NINJA

Jedinečná možnost, která, míří mezi vás a kořeny má z České republiky. Mistr z více jak dvaceti pětiletou zkušeností učení bojových strategii - bojového stylu pouliční sebeobrany- i pákového systému si své umění ninja schovával . Neuvěřitelné schopnosti, které obdivují lidé za bránou, která se právě otevřela pro širokou veřejnost se přihlásit do Clanu Warghan. 

Výcvik se skládá z dechberoucích fyzických cvičení žáků a mistra v pohybu vedeného 35letým zakladatelem. Budoucí žáci se během seance dozví něco o reálné sebeobraně a mystice, moudrosti bytostí a hlavně o úžasné síle lidské energie, které dokáže mnoho zajímavých možností vylepšit člověka. Tato možnost je garancí úplně nového pohledu na tajný svět lidí za zdmi, kteří by v případě nouze neváhali ani vteřinu a zachránili by vám život. Ano moderní Ninja chrání ve dne v noci.

To, co předvádí ve vteřinách nestačí zachytit ani kamera, už když se řekne 12 úderů za vteřinu, nebo 1112 Kliků do hodiny můžete vidět v plné parádě a živě na pódiu také vy. Práce se zbraněmi, zdokonalování znalostí přírody a kvalitní návaznost učení.

Tento proces těchto úžasných lidí patří svou jedinečností mezi neuvěřitelné schopnosti současného světa a patří k tomu nejlepšímu, co bylo doposud schováno za zdmi. V této menší zemi patří výuka bojových umění k spíše sportovnímu zaměření a zápasení. Jenže již vice než 25 let je tamní mistr v ovládání vnitřní energie vyhledáván. V klubu v Praze a nejen tam denně zoceluje nejen děti, mnohdy i náročným a bolestivým způsobem, trénuje tělo i mysl. Určitě uvidíte co vše zvládne člověk i když bude naštěstí, jen v danou chvilku při vystoupení zbaven zraku. A nebo bude muset reagovat z ničeho nic na něco, co v žádném případě nebude v plánu, přesně tak jak by člověk měl reagovat při napadení v realitě.

 

Bojovníky, spojují bojové dovednosti s anatomickou přesností umění odhalení startu útočného protivníka. V české republice se objeví pouze jeden Clan Warghan. Který otevřel brány a nabírá nové členy. Ti co mají rádi mystiku a umění ninjů neváhejte a čtěte dále.

hscpninjaninjas as hscp SHURIKEN HSCP