Vršovice ženy

Osnova speciálně koncipována pro ženy od 15let:HSCP

ÚPLNÉ ZAČATEČNICE(mateřská školka) Zde se učíte jak správně dýchat, jak cvičit své tělo dle dispozic a zranění, jak správně nastavit mysl a pohyby, které brání si dělat zranění samy.

ZÁKLADNY SEBEOBRANY(základní škola) Zde se učíte jak správně bránit své tělo, jak správně použít své tělo k obraně i jak své tělo použít v útoku.

MÍRNĚ POKROČILÉ(střední škola) Zde se učíte jak správně vše prolnout do praxe, zvýšení fyzické i psychické odolnosti a zbavování stresů i špatným návykům v mysli. 

POKROČILÉ(vysoká škola) Zde se učíte jak správně pracovat s protivníkem a jak správně využít sílu protivníka, pákové systémy, dechová cvičení, 

TRENERSKÁ(trénerská škola) Zde se učíte Anatomii, Psychologii, Sociologii, Historii, Boj...

 

Druh kurzu:

Měsíční /1x týdně/ NA ZKOUŠKU

Čtvrtletní /12x za 3měs./ VÝHODNÁ VARIANTA

Individuální výuka /1x 1,5h/ PRO RYCHLÉ ZDOKONALENÍ

Měsíční: 990 Kč

Čtvrtletní: 2500 Kč

Individuální výuka: 1600 Kč

Platba:

číslo učtu:1257330018/3030

Do poznámky: Jméno Příjmení

 

Videa:Základní pohyby

Zaujali jsme Vás? REGISTRACE? Pokud ano, stačí vyplnit následující formulář:

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

 

Po registraci prosím částku ke svému zdokonalení zašlete na účet:1257330018/3030 Vs 1112019-Jméno a Příjmení do poznámky. A tím je vaše místo rezervováno na vaše jméno.

 

Zásady hscp:

Platby probíhají vždy před zahájením 

sp

první lekce. Omluvenky jsou přijímány den předem. Hodinu je možné nahradit, v jiném případě, váš trénink propadá bez náhrady. V případě storna ze strany zákazníka se školné nevrací. Příchod na trénink min. 5 minut před zahájením hodiny. Kuřáci zákaz kouření před hodinou a před klubem HSCP. Dodržujte, prosím, čistotu svého těla a berte ohledy na ostatní. Zákaz příchodu s cizími osobami do prostorů Klubu HSCP bez předchozí konzultace s vedením. Důkladně se naučte pravidla v prostorách Klubu. Při narušování chodu a při špatné docházce se může stát, že další rezervace nebude provedena. Děkujeme za pochopení.

 

Klánovice ženy

Trenérka Hanka na Vás čeká. První hodina se platí na místě 200,-Kč

 

HSCP

Druh kurzu:

Měsíční / 1x týdně / 

Platba:

číslo učtu: 1257330018/3030

Do poznámky: Jméno Příjmení + Klánovice

Čtvrtletní: 2500 Kč

Start je možny:

Starujeme 1.4. 2019 od 19:30 do 20:30

Místo konnání:

Slavětinská 79,19014, Praha-Klánovice

Po zaplacení máte rezervované místo. Pak jen napište na email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  a můj zašleme konečné potvrzení rezervace a rekapitulaci.