Mini NINJA IIII příměstský akční tábor 2018

 minininja4

Start 1.7. 2017 v 9:00h v klubu HSCP Konec 14.7. 2018 v 19:00 v klubu HSCP

 

Zaměření pro děti, které o prázdninách mají chuť prožít 14 dní úžasných zážitku, sportu a zábavy, které i rodiče mohou závidět.Nejeom že pokračuje sága Záhada slepého mnicha, ale již při příchodu budou Malí Ninjové přivítáni plnou výzbrojí. Aby opravdu jako Ninjové vypadali. Celý tento dobrodružný akční a plný adrenalínu vedený klubu HSCP připravuje úžasné herní, strategické logické a hlavně zábavné dění pro děti od 5 let do 14let. O děti bude postaráno po celou dobu co se týče všech potřebností společenského chování, hygieny, stravy, pitného režimu a zábavy. Nic méně z letošních táborů jsme se poučili i my sami je třeba aby jste nafasované věci pro děti měli označené abychom při finálním procesu veděli či je co.

Přihláška pro Děti od 4let

Tři semestry pro děti od 4let-15let

sebeobrana pro děti

První semestr: září-listopad

Druhý semestr: leden-březen

Třetí semestr: duben -červen

 

PROSINEC dětský koutek volejte a rezervujte se

ČERVENEC-SRPEN akce pro děti informujte se +420 728 753 202

Přednáška pro školy

kungfu

Prevence a co hlavně nedělat při napadení

autor programu: www.hscp.cz

Konkrétní program vytvoří sami žáci. Budeme vycházet z jejich zkušeností, z toho co se jim nebo jejich okolí stalo, co by se mohlo stát či se zrovna děje. Tím může profesionální instruktor rozpoznat případnou šikanu ve škole.

V úvodu mají žáci uvažovat nad možnostmi vnímání problematiky násilí kolem sebe. Hledají v sobě odvahu ptát se na cokoliv a otvírají své zájmy o pohyb a umění nejen