První kroky ke členství . Vnějšího kruhu /spolek sebeobrany/ přihlasit se :https://www.hscp.cz/index.php/pro-cleny
  • revers
  • podepsané a vyplněné ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  • Zaplacené školné
  • Týká se všech členů
  • Tiskopis 2019 připravený na provozovně, neposílá se elektronicky.
  • Poslední cvičební den v měsíci si prosíme nahlašte osazení na další měsíc. Omluvenky či zrušení účasti jsou od 1.1.2019 přijmány pouze den předem. Pouze do emailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Děkujeme za pochopení Tým HSCP

První kroky ke členství a spolupráce. Vnitřního kruhu/Klubový hscp/ přihlásit se:https://www.hscp.cz/index.php/pro-cleny

• za sebou první základ 4x 1,5h /pochopení HSCP/
• za sebou 12x 1,5h /základů sebeobrany/
• pohovor 45 minut
• pravidelnost docházek
• chtíč z toho vymáčknout co nejvíce
• revers
• test psychologický
• test fyzický
• zaplacený roční poplatek
• souprava HSCP /tepláky, triko/

Výhody členství

S členstvím v klubu pro sezónu 2019 jsou spojeny základní klubové benefity:
Pravidelné informace o dění v klubu, pořádaných akcích a dalších novinkách v klubu HSCP.

Další slevy

Chystáme mnoho dalších výhod díky členství:
Sleva 100 Kč při přivedení nového člena
Sleva 10 % na jídlo a nápoje na akcích klubu HSCP
Sleva 15 % na textil a 10 % na ostatní zboží klubu HSCP
Sleva 100 % na vstupném na všechny přednášky a semináře HSCP
Sleva 50 % na obsazení klubu na 12h se svýma známýma
Sleva 10 % na sebe-obrannou pomůcku OFU

Všechny slevy Vám budou poskytnuty po předložení platného členského průkazu.

Přihláška do klubu

Stát se členem klubu je snadné. Stačí vyplnit registrační formulář na webu a uhradit členský příspěvek.

Členský příspěvek na rok 2019-2020

Dospělí

Děti do 16 let

Rodinné členství : Dospělí   2 × 3 000 Kč
  Každé dítě 500 Kč

Úhrada členského poplatku

Klubový příspěvek můžete zaplatit převodem na účet 1257330018/3030
Při platbě převodem uveďte jako variabilní symbol své rodné číslo.
Po zaplacení klubového příspěvku bude Vaše členství automaticky prodlouženo na uhrazené období.

Přihláška do klubu HSCP

Stačí udělat tři kroky – projít testy a cvičením,  vyplnit formulář a zaplatit klubový příspěvek.

Registrační formulář: