Trenéři hscp

Náš tým je proškolován po celý rok.

hledme trenerahscp / N / neaktivní / A / aktivní

Instruktorktoři, kteří mohou tento styl vyučovat a byli dukladně seznámeni s problematikou reálného boje. A jsou ocertifikováni MŠMT.

Michal Zvara N,  Lubomír Růžiřka N,  Petr Šimáček A,  Žak Metryuk N,  Hanka Drnková A,  Kryštof Oravec N,

certifikt hankapet certifikace

Milí rodiče, přátelé kroužků a kolegové,

vítejte na stránkách klubu HSCP pod vedením Mistra Fu-Langa!

Již od roku 2001 organizační zájmový kroužek v České republice iv sousedící části našich zemí. Partnerské mateřské a základní školy. Fu-Lang Předměty pro volný čas pro děti, jejich zájmy na spokojenosti každé bytosti!

Tím, že tento tým hledá nové kolegy pedagogy a zkušené odborníky, kteří mají rádi děti. Musí se hrát děti provázet světem vědy, sportu, umění a kreativity.

Jsme klub, který vysílá své učitele do terénu a může byt všude tam, kde je potřeba. Klub proškoluje své instruktory, kteří jsou příslušnými organizacemi akreditace MŠMT A dle zařazení jako trenér online.

Kroužky vedeme podle našich metodických materiálů. Vytváříme a vydáváme vlastní metodické knihy a pomůcky. Investiční rozvoj nových prospěšných zájmových pomůcek jako sebeobrany, komunikace, pohyb, mysl, reálná sebeobrana.

Náš tým je i doplňující a pečlivě vybírajícím subjektem. Lektorský tým vede zkušení metodiky, které dohlíží na jejich činnost přímo na lekcích. Neustále se vzdělávají v oblasti nových trendů pedagogiky, zájmových činností a dětských psychologů.

Hodobρθρο 2 hodobhodobhodobhodobhodobjšia stabilizace, která by umožňovala, aby se všechny tyto prostředky vyvíjely, aby se zabránilo tomu, že by se měly stát, že by měly být přijaty. Chceme všem dětem zprostředkovat dostupné zájmové vzdělání, které je nasměruje na právo cesty životem.

V roce 2017 jsme dali 10 000 000 Kč za prostory, které jsou připraveny pro děti i dospělé, aby se jejich talent, sport, tančit, tvořit, učit se a rozvíjet volný čas v kroužkách s kamarády. A stále vycházíme vstříc rodičům a opatrovníkům sociálně znevýhodněných dětí.

Záleží nám na dobré spolupráci s našimi partnery, vždy se snažíme rychleji reagovat na individuální přání a situaci.

Bezpečnost dětí je u nás na 1. místě, a velmi si vážíme důvěry rodičů. Naše kroužky probíhají pod vedením našich zodpovědných lektorů.

více o nás na www.hscp.cz

Naším motivem je „osobní rozvoj“ a dětská radost je zároveň největším motivačním činitelem pro naši činnost.

Děkujeme všem spolupracovníkům a rodičům našich malých klientů!

Tým HSCP