Klub HSCP: Chceme být pro Vás lepšími!

Váš názor nás zajímá!

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s naším klubem, přístupem našich instruktorů. Cvičení jsou pro Vás, pomozte nám je dělat co nejefektivněji, ať si z toho můžete odnést co nejvíce. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu!

 

Můžete se s námi podělit například o:

  • 1. Jak jste se o klubu dozvěděli?
  • 2. Jak jsme Vás v klubu přívítali?
  • 3. Jaký je/byl pro Vás čas strávený v klubu HSCP?
  • 4. Co zásadního jste si od nás odnesl/a nebo co stále čerpáte z našich cvičení?
  • 5. Co byste při cvičení ocenil/a navíc, co Vám chybí/chybělo?
  • 6. Doporučil/a byste nás svým známým?

Sunday, 07 October 2018
Míša: HSCP

O klubu HSCP jsem se dozvěděla přes Slevomat, kde jsem si koupila voucher na kurz pro začátečníky. Po přátelském přivítání a úvodních čtyřech teoretických a praktických základních lekcích jsem se rozhodla pro navazující kurz, na který chodím již čtvrtým rokem :)

Tréninky mě svou variabilností a nápaditostí stále baví a ať jsem dorazila v jakémkoliv rozpoložení, z klubu jsem vždy odcházela v dobré náladě a s úsměvem na tváři. Naučila jsem se, že je ve mě vždy o kousek více, než jsem si původně myslela, a že vše je jen o úhlu pohledu a limitech v naší hlavě. Na fyzických limitech se dá zapracovat, či se jím přizpůsobit.

Oceňuji individuální přístup trenéra a možnost přizpůsobení tréninku momentální situaci a možnostem jak při skupinových lekcích, tak individuálním tréninku, na které nyní docházím. U individuálního tréninku se mi líbí, že trénujeme v reálném prostředí a můžu si zvolit tempo i intenzitu tréninku, popřípadě se zaměřit na to, co mi ještě nejde a k těmto prvkům se vrátit. Trénujeme nejen techniku, ale též koordinaci a fyzickou a psychickou průpravu.

Tréninky v HSCP doporučuji všem, koho se chtějí odreagovat, zlepšit si svou fyzickou a psychickou kondici a naučit se při tom něco praktického a užitečného.


Thursday, 16 May 2019
Kristýna: HSCP

O Klubu HSCP jsem se dozvěděla náhodou od kamarádky, která zde také absolvovala základní kurz sebeobrany. Doporučila mi ho a já tehdy ještě přemluvila neteř, aby šla se mnou. Byly jsme nadšené a příjemně překvapené. Přístupem, výukou, její srozumitelností, kolektivem… Asi po dvou měsících jsem šla na kurz znovu a pak už jsem zůstala na návazný pokračovací kurz.
Nikdy jsem si nemyslela, že bych se mohla něčemu takovému věnovat a že by mě to mohlo dokonce bavit :-) Vždy jsem byla zvyklá se hýbat, ale po mateřské jsem se ke cvičení vracela jen zvolna. Tréninky v HSCP mě znovu dokázaly motivovat, zvýšily mi sebevědomí a zbavily psychických problémů. Nebylo prostě možné odcházet se špatnou náladou :-)

Přístup trenéra je ke každému v podstatě individuální, nemusíte se bát, že by se vám nevěnoval, ba naopak, snaží se z každého dostat to nejlepší. Donutí vás, v tom nejlepším slova smyslu, si alespoň vše vyzkoušet, i když se to třeba vždy nepodaří. Nikdo se nikomu nesměje, každému jde lépe třeba něco jiného.

Po čase jsem si přidala v HSCP i tréninky fitness a u těch jsem zůstala dodnes. Ty také stojí za to :-)

Bez nadsázky se dá říct, že mi HSCP změnilo život, a to rozhodně k lepšímu :-)
Rozhodně doporučuji a přeji každému něco podobného!


Tuesday, 21 May 2019
Mateřská škola Průhonická labuť, Ivana K...: Výcvik v MŠ

Trenér HSCP u nás ve školce již po dva roky děti vyučuje základy KUNG-FU. Spolehlivě k nám dojíždí každý týden a děti se na něj vždy velmi těší a lekce s ním si užívají, i proto, že při tréninku přirozeně propojuje přátelský přístup, zábavu i disciplínu. Trenér to s dětmi umí a je radost sledovat, jak berou trénink vážně. Spolupráce s ním je přínosná a pohodová, děti ve všech směrech rozvíjí a učí je novým dovednostem. Doporučuji!


Monday, 10 June 2019
Petr Bludský: Žák HSCP

O klubu HSCP jsem se dozvěděl od souseda,který mi řekl, že se tam bojuje a dělá se tam Kung-fu .V klubu  HSCP mě přivítali pěkněsmile.Čas strávený v klubu HSCP je pro mě ten nejlíp strávený čassmile. Ze cvičení si odnáším každý trénink něco nového a nové dovednosti. Při cvičení oceňuji všechno hlavně trpělivost našeho Mistra a nic mi nechybí.

DOPORUČIL BYCH TO NEJEN SVÝM ZNÁMÝM, ALE VŠEM LIDEM, KTEŘÍ SE SEBOU CHTĚJÍ NĚCO DĚLAT.smile


Wednesday, 31 July 2019
Dominika E: Reálná sebeobrana na ZŠ

S HSCP jsem měla možnost spolupracovat v hodinách sebeobrany v 8. a 9. třídě ZŠ. Zkušený trenér Fu-Lang z HSCP v hodinách uplatňoval přísný, ale přátelský přístup. V průběhu výuky vytváří příjemnou atmosféru svoji vyrovnaností a rovným přístupem k žákům. Pan Fu-Lang je týmový hráč s kterým je snadná spolupráce. Přínosem do hodin je také jeho kreativita a schopnost improvizovat.


Friday, 06 September 2019
Powered by Phoca Guestbook

Post Message