WEAPON AIRSOFT

Nejsme TÁBOR jsme hra, která trvá 2 dny! 

ZADEK VIZITKY  FacebookWALTHER HSCP

Zbraň airsoft 2019

Letošní hra s názvem Weapon Airsoft bude opět obohacena o nové zážitky a adrenalínu ve zbrojním týmu proti týmu pod vedením Mistra Fu-Langa a jeho kolegy Lu.

 

Rezervace míst pro PRÁZDNINY 2019 ZAHÁJEN

23-24,8. 2019 

 

Celé je zaměřeno na děti, které na prázdninách mají chuť na dvoudení střílečku se spoustou zážitků, sportu a zábavy, které mohou stát stát závody. Nejedná se o to, že se v lese, kde je sprcha a jídelna, ale i příchod budoucího bojovníka přivítá další vychytavkou do jejich herního procesu. Aby opravdu bylo rozeznat kdo je s kým. I pro nováčky není problém vše nabit. Celý tento dobrodružný, plný a plný adrenalinu vedená hra je pod vedením Mistr Fu-Lang z klubu HSCP. Již připravený úžasný herní plán, strategické a zábavné pro děti od 8 let do 14 let. Děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti dětiNic Mene z letošních táborů Jsme se, aby se mi stalo, ABY jste zbytečně moc nafasovaly Věci pro děti, Co se tyče věděli CI Je co. Kdo potřebuje poradit či nakoupit potřebnou zbraň kluky nebo ochranu očí neváhejte nás kontaktovat. Cena slušného vybavení je do 3000, - a vydrží dělat další.

Obsah nabídky:

Celkem 2 dny akční hry s Airsoftovou zbraní.

CO S SEBOU NABALIT?

Spacák, hygiena, ručník, baterie a náhradní baterie, repelent, tepláková souprava na chladnější počasí, batůžek k cestování, informace o zdravotním omezení hlavně co nesnáží. Láhev na pitný režim. Kontakt na rodiče při předávání dětí. Prosíme více o tmavé oblečení i ponožky. Jedny sandále a jedna pevnou obuv. Airsoftová zbraň kuličky bio, ochranné brýle.

CO NEZAPOMENOUT?

Kapesné, oblečení NA HRU, ofocený zdravotní průkaz, a vypsané zdravotní omezení.

KDO SE STARÁ O DĚTI?

Tým HSCP www.hscp.cz 

Rezervace:

NAPSAT NA TELEFON 728753202 SMS VE TVARU: WEAPON AIRSOFT JMÉNO A PŘIJMENÍ ÚČASTNÍKA EMAIL NA RODIČE.

Rezervace:

Storno: V případě nemoci se dá VRÁTIT 60% Z ČÁSTKY, pouze po telefonickém styku. V případě storna ze strany zákazníka, zákazník nemá nárok na vrácení peněz. Vyjimka rodinné důvody. V případě zrušení nebo zrušení registrace.

Cena za kus 2290Kč číslo účtu: 1257330018/3030 do poznámky MT a JMÉNO účastníka

V ceně:

Kvalitní snídaně, obědy i večeře, různorodé svačinky dle výběru. Vaří profesionální kuchař a učí i děti tohoto umu. Relativní hru záhada slepého Mnicha5 etapa nekončí. Dobrodružná, Akční, Sportovní i naučná. Učení Společné chování, čistota, disciplína, kontrolované emoční stavy, jak správně komunikovat a rozeznávat co je správné a co špatné. Škola života a její vychytané rady k životu.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat. 

Příplatky: kapesné podle vašeho rozhodnutí, určitě však doporučeno!

Celkový počet míst: 30

 

Koná se na adrese:

Tábor, Jihočeský kraj

FU-LANG

Telefon: +420 728 753 202

AKČNÍ TÁBOR Mini Ninja V 2019 - RÁGL OŽIL

Nejsme TÁBOR jsme hra, která trvá 7dnů! 

ZADEK VIZITKYminininja5 IMG 3283 logo mini ninjaFacebook

Akční hra MINI NINJA V 2019

v minulých dílech hry již v červenci 2018 malí ninjové porazili RÁGLA a zachránili strom života. Po 4letech porážky ve zkouškách strachu i při rozhodování o tom, jak je důležité, musí být bystrý, snaživý a týmový hráč. Letošní hra s názvem záhada slepého Mnicha Mini Ninja 5 bude opět obohacena o nové zážitky a překonávání strachu pod vedením Mistra Fu-Langa. Letošní hra bude rozdělena na dvě etapy.

 

Postavičky z minulých

RÁGL: vnitřní nesoulad, stres, strach, zlost.

SLEPÝ MNICH: dobro pravda, láska, pochopení ..

MISTR FU: ukazatel cesty

ČARODĚJNICE: létající potvory

VODĚRUCH: vodní potvora

RÁGLOVY PSI: zemní potvory

STROM ŽIVOTA: zdroj života

 

Rezervace míst pro rok 2019 ZHÁJEN

Termín 1.července od 9:00 a končit 7.července v 19:00 děti od 6 do 12let

B termín los pubertos termín se ještě upřesňuje do konce března návrh zatím je 15.srpna od 9:00 a končit 21.srpna v 19:00 děti od 9 do 14let

 

Celé je to zaměření pro děti, které o prázdninách mají chuť znovu a znovu 7 dní úžasných zážitků, sportu a zábavy, které se mohou stát závody. Nejenom, že stále sága Záhada Slepého Mnicha, ale i při příchodu budoucích Ninjové přivítání další vychytavkou do jejich ninja stylu. Aby opravdu jako Ninjové vypadali. I pro nováčky není problém vše nabit. Celý tento dobrodružný, plný a plný adrenalinu vedl tábor je pod vedením Mistr Fu-Lang z klubu HSCP. Již nyní připravený úžasný herní plán, strategické i logické a zábavné pro děti od 6 let do 12 let. Děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti děti Nic méně z letošních táborů jsme se poučili i my sami is need, aby jste nafasované věci pro děti, které se označily, 

Obsah nabídky:

Celkově 7 dní mini tábor v blízkosti centra Prahy a

CO S SEBOU NABALIT?

Spacák, hygiena, ručník, baterie a náhradní baterie, oblečení na léto, repelentní, tepláková souprava na chladnější počasí, batůžek k cestování, informace o zdravotním omezení hlavně co jíst konzum. Láhev na pitný režim. Kontakt na rodiče při předávání dětí. Prosíme více o tmavé oblečení i ponožky. Jedny sandále a jednu pevnou obuv, plavky.

CO NEZAPOMENOUT?

Kapesné, označené oblečení, zřízený zdravotní průkaz, vypsané zdravotní omezení, tramvajenku, U nás v kanceláři vypíšeme GDPR.

KDO SE STARÁ O DĚTI?

Tým HSCP www.hscp.cz

HLAVNÍ INSTRUKTOR

Fu-Lang hscp

POMOCNÍ INSTRUKTOŘI

tým hscp

ZDRAVOTNÍK

Hanka hscp

KUCHAŘ

Fu-Lang + děti

SPONZOR MALIČKOSTÍ 

HSCP

 

Rezervace:

Vyplnit přihlášku 

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Rezervace:

Storno: V případě nemoci se dá VRÁTIT 60% Z ČÁSTKY, pouze po telefonickém styku. V případě storna ze strany zákazníka, zákazník nemá nárok na vrácení peněz. Vyjimka rodinné důvody. V případě zrušení nebo zrušení registrace.

Cena za kus 5600Kč číslo účtu: 1257330018/3030 do poznámky MT a JMÉNO účastníka

Sourozenecká sleva 1500 Kč / druhé dítě / ... Platbu zaslat nejadlo do konce Června 2019 !!!

V ceně:

Kvalitní snídaně, obědy i večeře, různorodé svačinky dle výběru. Vaří profesionální kuchař a učí i děti tohoto umu. Relativní hru záhada slepého Mnicha5 etapa nekončí. Dobrodružná, Akční, Sportovní i naučná. Učení Společenské chování, čistota, disciplína, jak kontrolovat emoční stavy, jak správně komunikovat a rozeznávat co je správné a co špatné. Škola života a její vychytané rady k životu.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat. 

Příplatky: kapesné podle vašeho rozhodnutí, určitě však doporučeno!

Celkový počet míst: 20

 

Koná se na adrese:

KUNG FU HSCP

NAD VOLYŇKOU 15

http://WWW.HSCP.CZ

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Telefon: +420 728 753 202