Informace pro nové zájemce

Vítejte mezi nadšenci bojového umění HSCP. Jsme rádi, že jste zavítali na naše webové stránky. Jestliže HSCP zatím neznáte a nevíte, co od něj čekat, přijďte si vyzkoušet první zkušební lekci zdarma. Až poté se sami rozhodnete, zda Vás HSCP oslovuje a budete chtít navštěvovat pravidelné tréninky.

Tímto jste srdečně zváni

Vyberte si den, který Vám nejvíce vyhovuje !

Pod formulářem pak najdete všechny důležité informace, které nové zájemce nejčastěji zajímají.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zaevidování Vaší poptávky, jejího vyřízení a následného kontaktu ze straně některého ze členů týmu hscp.

Více informací zde

Jak se mám přihlásit na první zkušební lekci?
Je to velice jednoduché, vyplníte přihlašovací formulář a podle toho, jaký den si vyberete, Vás emailem zkontaktuje vedení a nabídne Vám aktuální volné termíny, kdy si můžete přijít hscp vyzkoušet. Pokud Vás hscp zaujme, domluvíte si již vše ostatní, včetně platby, přímo s Vaším trenérem. Registrace po první hodině zdarma

Kam si mohu přijít vyzkoušet 1. trénink, který je zdarma?
Do každé z našich škol. Přehled hscp škol i s kontakty naleznete zde. Důležitá je ale předchozí domluva s trenérem.

Co se na první lekci naučím?
Už na první hodině Vás naučíme několik základních technik praktické sebeobrany, které se Vám mohou hodit v reálném životě. Takto je postoupnost až k těm nejlepším.

Co si vzít na sebe?
Na první trénink Vám postačí pohodlné sportovní oblečení, sportovní obuv a dobrá nálada. Preferujeme světlé triko a tmavé tepláky.

Jak probíhá další výuka?
Chcete-li se hscp naučit, je vhodné se mu věnovat pravidelně. Pravidelné tréninky probíhají ve všech školách minimálně dvakrát týdně, vždy v délce 1,5 hod. Ve větších školách je možno navštěvovat i více tréninků v týdnu.

Někde také nabízíme časově omezené kurzy sebeobrany určené pro zájemce, kteří by se rádi naučili alespoň základům sebeobrany a strategii chování v krizových situacích, ale nechtějí se věnovat dlouhodobému studiu komplexního bojového umění. Pro konkrétní nabídku kurzů se ptejte trenéra vámi vybrané školy.

Nadstavbou výuky je pak účast na různých víkendových seminářích, letních kempech a na seminářích pod vedením mistrů.

Kdy a jak můžete začít trénovat?
Zápisy začínají vždy 1.září a hlásit se můžete dokud se kapacity jednotlivých škol nezaplní. Do našich škol se můžete zapisovat v průběhu celého roku, ale jen v případě, že není kapacita škol již obsazena.

Co když jsem začátečník a nejsem moc zvyklý sportovat?
To vůbec nevadí. Trenér Vám přiměřeně může uzpůsobit výuku takovým způsobem, aby to pro Vás bylo zvládnutelné. Na případné zdravotní indispozice bereme samozřejmě zřetel a je důležité, abyste je včas nahlásili trenérovi!

Storno ze strany zákazníka?
V případě nepříchodu z jakéhokoliv důvodu se nepřesouvá ani nenahrazuje. Máte fixně předplacené termíny. V případě storna ze strany zákazníka, zákazník nemá nárok na vrácení peněz. V případě storna ze strany hscp náhrada termínu vždy dle domluvy.

Předplatné/rezervace/vypadá takto ?

  1. září-říjen-listopad 

  2. prosinec dle domluvy 
  3. leden-únor-březen

  4. duben-květen-červen

  5. Hlídejte si rozvrh nerozesíláme informace s každou změnou!!!


Pro získání základních informací Vám doporučujeme pročíst naše webové stránky. 

Těšíme se na Vás.

Tým instruktorů HSCP.