ZÁHADA SLEPÉHO MNICHA

MINININJA 9

MINININJA 8

Minulý rok se úplně vše změnilo.

Srdce /Rágla-ZLO/ je již v novém těle. Ninjové nezvládli uhlídat, a jeden ze psů bohužel odcizil tak rychle a s přehledem toto srdce, že celá mise dostala jen jednu nejvíce strategickou možnost, kterou si vybrali, a to byla ústup do bezpečí a zapřisáhli se lépe připravit.

Trénovat tělo, střelbu a především mozek. Minininja9 bude obtížný, budeme muset do sídla Rágla, takže přes všechny jeho poskoky. Letos všechny ze strany ZLA odhaleni, zde na tomto webu, foto a popis schopností.

Váš MNICH


MINININJA 9

 2025 

TERMÍN - POTVRZEN REZERVUJTE MÍSTA


Získat zpět srdce a starou knihu.

 Uvěznit ho hluboko do země, jednou pro vždy!


CESTA DO SÍDLA RÁGLA BUDE PLNÁ OBLUD. RÁGL ŽIJE!!! 

REZERVACE NINJU 


TÁBOR LZE VYHRÁT SDÍLEJ A SLEDUJ TENTO WEB.

Proč právě s námi

Tábor je nabitý aktivitami. Propojen etapovou hrou již devátým rokem. Tento super akční tábor (Záhada Slepého Mnicha) děti prožívají a spoluvytvářejí. Vše je pojato akčně, dobrodružně. Nebudou chybět hry klasické, strategické i logické, důraz klademe na vedení k samostatnosti a spolupráci a prožitku.

Součástí je i výcvik sebeobrany, rozvoj kondice a nejrůznějších potřebných dovedností pro život. Malí ninjové tak budou např. pomáhat při přípravě jídla, práci v týmu nebo poznají noční bojovky.

Standardem je zajištěné ubytování, vyvážená strava, pitný režim a bohatý akční program.

Tábor tradičně povede Mistr Fu-Lang z klubu HSCP.

Rezervace: 

Cena: 7700,-Kč

Sleva 1500,- na každého dalšího sourozence - sleva, ta se odečítá po zaplacení celé částky a zasílá se zpět na váš účet.

Storno: V případě nemoci je možné VRÁTIT 60 % ze zaplacené ČÁSTKY po telefonické omluvě. V případě storna ze strany zákazníka nemá zákazník nárok na vrácení peněz.

Platba: bezhotovostně na číslo účtu: 1257330018/3030

Do poznámky napište MT2024 a JMÉNO účastníka

V případě nejasností nás neváhejte telefonicky kontaktovat 728753202