JIŽ MŮŽETE OBSAZOVAT MÍSTA

OMEZENÁ KAPACITA 29 NINJŮ


ZÁHADA SLEPÉHO MNICHA

MINININJA 9

MINININJA 8

Minulý rok se úplně vše změnilo.

Srdce /Rágla-ZLO/ je již v novém těle. Ninjové nezvládli uhlídat, a jeden ze psů bohužel odcizil tak rychle a s přehledem toto srdce, že celá mise dostala jen jednu nejvíce strategickou možnost, kterou si vybrali, a to byla ústup do bezpečí a zapřisáhli se lépe připravit.

Trénovat tělo, střelbu a především mozek. Minininja9 bude obtížný, budeme muset do sídla Rágla, takže přes všechny jeho poskoky. Letos všechny ze strany ZLA odhaleni, zde na tomto webu, foto a popis schopností.

Váš MNICH


MINININJA 9

1.-7.7. 2024 

TERMÍN - POTVRZEN REZERVUJTE MÍSTA


Získat zpět srdce a starou knihu.

 Uvěznit ho hluboko do země, jednou pro vždy!


CESTA DO SÍDLA RÁGLA BUDE PLNÁ OBLUD. RÁGL ŽIJE!!! 

REZERVACE NINJU 

KONEC REZERVACE 31.3.2024

PLATBA DO 31.3. 2024

TÁBOR LZE VYHRÁT SDÍLEJ A SLEDUJ TENTO WEB.

Proč právě s námi

Tábor je nabitý aktivitami. Propojen etapovou hrou již devátým rokem. Tento super akční tábor (Záhada Slepého Mnicha) děti prožívají a spoluvytvářejí. Vše je pojato akčně, dobrodružně. Nebudou chybět hry klasické, strategické i logické, důraz klademe na vedení k samostatnosti a spolupráci a prožitku.

Součástí je i výcvik sebeobrany, rozvoj kondice a nejrůznějších potřebných dovedností pro život. Malí ninjové tak budou např. pomáhat při přípravě jídla, práci v týmu nebo poznají noční bojovky.

Standardem je zajištěné ubytování, vyvážená strava, pitný režim a bohatý akční program.

Tábor tradičně povede Mistr Fu-Lang z klubu HSCP.

Rezervace: 

Cena: 7700,-Kč

Sleva 1500,- na každého dalšího sourozence - sleva, ta se odečítá po zaplacení celé částky a zasílá se zpět na váš účet.

Storno: V případě nemoci je možné VRÁTIT 60 % ze zaplacené ČÁSTKY po telefonické omluvě. V případě storna ze strany zákazníka nemá zákazník nárok na vrácení peněz.

Platba: bezhotovostně na číslo účtu: 1257330018/3030

Do poznámky napište MT2024 a JMÉNO účastníka

V případě nejasností nás neváhejte telefonicky kontaktovat 728753202