Naše poptávka

Hledá se samostatný obchodní manažer

Pokud žiješ pohybem a víš, jak se dělá marketing, pokud se nebojíš výzev a máš rád/a dynamické a kreativní prostředí a chceš být v partě zkušených profesionálů, potom hledáme právě tebe. Jsi náš člověk pokud: Máš zkušenost s PR & marketingem a víš, co je to Business Manager, Google Ads, Sklik, vytvářel jsi náměty a copy pro socky (primárně IG, FB, TikTok). Baví tě sociální sítě a umíš s nimi pracovat a máš nadšení pro sociální sítě (posty, videa, reels i stories), jsi proaktivní v hledání a vyhodnocování nových způsobů, jak zákazníky zaujmout, jsi kreativní a sršíš nápady, jak zaujmout sledující, nebojíš se komunikace se sledujícími, zvládneš zodpovědnost za rozvoj brand/content strategie. Ovládáš základy grafiky a videa, přičemž nepotřebujeme, abys byl kouzelník/kouzelnice ve Photoshopu či PremierePro, ale určitě se tu s nimi potkáš a budou se ti hodit. Máš přehled? Umíš dobře česky i anglicky jak slovem, tak písmem. Pracuješ samostatně a zodpovědně. Nabízíme: Kreativní prostředí v srdci kulturního dění, možnost rozvíjet se v oblasti nových médií, marketingu a realizovat své nápady, práci na ŽL nebo Brigáda flexibilní pracovní doba. Aktuálně jsme Jeden a pes. Hledáme třetího parťáka/parťačku a blázna do hudby, který by nám pomohl s day-to-day stuff a rozvojem sociálních sítí. Veškeré záležitosti uvedené výše máme aktuálně pokryté a chceme dále rozvíjet náš content strategi a maximalizovat organický dosah. Určitě je to tu někdy boj, protože vydáváme čtyři akce najednou a tři nás ten samý týden čekají, takže hledáme někoho se zápalem, kdo umí "táhnout za jeden provaz". Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám CV na infotreneronline@seznam.cz. Za případný návrh, jak HSCP zlepšit, dostaneš automaticky plusové body. Do předmětu napiš: "Chci být součástí HSCP". Ty nejlepší pozveme na pohovor. Dále pro rok 2025 přijmeme na Léto 2025 spolupracovníky na Tábor minininja a různé akce a festivaly. Platové ohodnocení dle zakázek. 

.


Spolupráce instruktor osvč


Samostatný instruktor a spolupráce v HSCP

Odborný směr:

základy SEBEOBRANY hscp

Nadřazené povolání:

Samostatný instruktor(a)

Kvalifikační úroveň:

Instruktor-a reálné sebeobrany schváleny MŠMT zkoušky v Ústí nad Labem. Proškolení základů sebeobrany hscp, a práce v MŠ Proškoluje Fu – Lang

Platové rozmezí:

25 000 Kč a více

v základu 8 333,333333333333Kč měsíc 12x/1h v měsíci za školku.

 Tvůj start 3 školky

- 1.září 2025 možný nástup

Detailní informace: 1h/694Kč v MŠ.

Charakteristika

Samostatný instruktor výcviku stanovuje náplň, metodiku a způsob provádění odborné výuky, výcviku a ostatních druhů příprav činnosti na základě analýz, poznatků a aktuálních požadavků hscp. Provádí základy sebeobrany činnost, metodicky usměrňuje odbornou výuku, výcvik a ostatní druhy příprav na školkách, školách, školicích a výcvikových střediscích, řídí přípravu těch nejmenším k lepším zítřkům. Neopomíjíme základy sebeobrany. Zajištuje a Proškoluje FU – LANG

Pracovní činnosti

  • Vedení kroužků základů sebeobrany a rozvoj pohybu
  • Základní bezpečnost pohybu ve venkovních prostorách.
  • Disciplína
  • Rozvoj firmy.
  • Zpracování návrhů a požadavků na rozvoj HSCP.
  • Zajišťování součinnosti s přípravami akcí dle volného času dle domluvy s Fu -Lang
  • Zpracování souhrnné evidence příchozích žáků zapisování do aplikace KUNG FU LANG
  • Lásky plná spolupráce semnou od po-do pátku. V rámci možností.

Kvalifikace k výkonu povolání

Školní vzdělání

Školní vzdělání definuje stupeň a obor vzdělání (prostřednictvím MŠMT A HSCP), který je nejvhodnějším nebo vhodným vzdělanostním základem pro výkon příslušného povolání/specializace povolání.

Kompetenční požadavky k výkonu povolání Seznam odborných znalostí a odborných dovedností klíčových pro výkon povolání. Odborné dovednosti. Jedná se tedy o schopnost aplikovat teoretické vědomosti do praxe se znalosti první pomoci a zodpovědnosti v dobách pracovních za svěřenou skupinu dětí.

Nutné Chtít táhnout za jeden provaz v jeden cíl. Smysluplné podporování a aktivace sportovních činností dětí a mládeže.
Komunikace, disciplína a vzájemné porozumění. Podporování vzájemného pozitivního myšlení do přítomnosti a náhled
s obrazem budoucnosti. HSCP je zkratka Harmonie – Síla – Cesta – Přizpůsobení. Zachovávat firemní tajemství a veškeré dokumenty v rámci bezpečností v soukromí!

Výhodné ŘP, FIZICKÁ KONDICE, 18 LET A PŘÍSTUP K DĚTEM V RÁMCI STANOVENÝCH POŽADAVKŮ HSCP.

S pozdravem

FU – LANG